BEST cestoklub

Poznáš ten pocit keď sa nevieš rozhodnúť koľko tričiek si máš nahádzať do batohu, keď sa balíš na vytúženú dovolenku? Alebo keď stojíš na zastávke a nevieš sa dočkať, kým príde autobus či vlak. Celé telo sa ti chveje od nedočkavosti, kým sedíš na sedadle a v hlave sa ti premietajú tie najbláznivejšie nápady, ako si čo najviac užiť svoj vytúžený voľný čas.

A poznáš tie stavy mysle, keď ti smiechom ide od radosti explodovať hlava, keď ťa šteklia krídielka motýlov z podbruška pri spoznávaní nových ľudí ?
Hovoríš si, že nie je nič, čo by prekonalo tieto emócie, z ktorých strácaš zem pod nohami, vždy keď zatvoríš oči a prenesieš sa späť na tie miesta, na ktorých si strávil najlepší čas svojho života? Tam, kde si stretol úžasných ľudí, kde si spoznal nových kamarátov a robil veci, ktorých spomienky ostanú vždy medzi vami? Ak kývaš hlavou zhora dole, neprestávaj čítať. Ak nevieš o čom je reč, usmej sa, mykni plecami a čítaj ďalej.

Pre všetkých milovníkov cestovania, spoznávania nových ľudí a milovníkov milovníkov, BEST Bratislava vám ukáže cestu k budúcim nezabudnuteľným momentom. Práve rozbiehame nový projekt s názvom Cestoklub, ktorý ti prezradí, ako ľahko a lacno sa dá cestovať po celej Európe.

Čo je BEST?

BEST je názov orgaizácie Board of Europen Students of Technology, čo v preklade znamená Rada študentov európskych technických vysokých škôl. V lokálnych skupinách pôsobime v 93 mestách, v 33 európskych krajinách a je nás okolo 3000 členov. Chceme poskytnúť ľuďom možnosti spoznať svet. Našim motívom je zábava, priateľstvo a dobrý život, ktorý si chceme osladiť, kým sme mladí a našim cieľom je dať študentom vysokých škôl možnosť cestovať, získať kontakty ľudí po celej Európe a doplnkové vzdelanie, ktoré sa k ním bežne na škole nedostane. Po celý rok BESTácke skupiny organizujú inžinierske súťaže, dni tréningov a vzdelávacie kurzy, na ktoré sa môžeš dostať aj ty!
Keďže organizácia funguje od roku 1989 a veľa sme toho povymýšľali, máme veľa zážitkov, o ktoré sa s vami chceme podeliť. Vytvorili sme pre vás udalosť, ktorá bude určená pre všetkých študentov. V krátkych blokoch vám budeme prezentovať rôzne krajiny, možnosti vycestovania a rôzne akcie, na ktoré sme mali tu česť sa dostať a na ktoré sa môže dostať každý z vás.

Ak sa vám pozdáva táto príležitosť, navštívte náš CestoKlub 7. marca o 16:00 na STU Fakulte architektúry. Budeme radi, ak vás inšpirujeme a budeme radi, ak nás prídete pozrieť.