Cestoklub očami BEST Bratislava

Cestoklub

Prvý cestoklub je za nami. Ty si tam nebol? Asi by som mala napísať, že nevadí, aj keď možno, keď budeš čítať ďalej ťa to trošku zamrzí. Pripravil si sa o hodinku zábavy strávenú počúvaním iných študentov o skvelých zážitkoch na jednom z kurzov ktorých sa sami zúčastnili.

Bližšie informácie o najbližsích (letných) kurzoch nájdeš tu:

www.best.eu.org/courses

Nuž a po otvorení linku máš určite veľmi veľa otázok a nevieš si úplne predstaviť ako takýto kurz prebieha. Aspoň ja by som určite mala, keďže pár riadkov ma nedokáže presvedčiť, že sa dá vycestovať naozaj „za babku“. Môžem povedať, ÁNO JE TO MOŽNÉ! Študent si hradí len cestu a poplatok za kurz (do 30 €).

Toto a ešte mnoho ďalších informácií sa dozvieš na BEST cestoklube od študentov, ktorí si celým kurzom už prešli. Konkrétne minulý týžden sa sme sa od Mateja Čupku dozvedeli, ako si netreba nechať pustiť koňa do stanu počas jednodňového výletu v rámci kurzu v Rumunsku (Cluj-Napoca). Ďalšie vtipné videá, fotky sprevádzané neuveriteľnými zážitkami nám odprezentoval Peter Slivka, ktorý sa zúčastnil voľnočasového kurzu v Poľsku (Gliwice). Kurz bol zameraný na zoskoky padákom a ten pohľad na neho vyskakujúceho z lietadla stál za to. Obaja tam stretli ľudí z celej Európy, s ktorými sú dodnes v kontakte. Nadobudli veľa skúseností a hlavne budú mať ešte dlho na čo spomínať. Plánujú si to zopakovať. A čo ty? Dáš tomu šancu?

Ak sa chceš aj ty raz takto povychvaľovať, zúčastni sa najbližšieho cestoklubu, dovoľ nám ohúriť ťa a prihlásiť sa na kurz. Tešíme sa!

Za BEST Bratislava
Mirka Lúčanov

cestoklub ocami BEST Bratislava