Staň sa študentkou / študentom Sokratovho inštitútu

10 zážitkových workshopov a prednášok na horúce témy súčasnosti, 13 skvelých lektorov zo 4 európskych krajín a nespočetne veľa nových pohľadov, vedomostí, zážitkov a inšpirácií, ktoré si 20 výnimočných študentiek a študentov odnesie zo štúdia na Sokratovom inštitúte.

Zamýšľali ste sa niekedy nad zánikom vyspelých civilizácií? Dozviete sa, ako je na tom tá naša! Poznáte efektívne alternatívy ku konvenčnému poľnohospodárstvu? Vyskúšate si ich! Išli ste niekedy po stopách strážcov divočiny? S nami ju zažijete!

Čaká vás nezabudnuteľný školský rok, kedy sa budete venovať tej najzmysluplnejšej práci – práci na vlastnom rozvoji. A či je to všetko? Nie, čaká vás toho ešte oveľa viac.

Hľadáme 20 zanietených študentiek a študentov otvorených výzvam, otázkam a hľadaniu odpovedí. Zodpovednosť, aktívny prístup, otvorená myseľ a motivácia je nevyhnutnou výbavou pre štúdium, ostatné je zdarma aj vďaka finančnej podpore Programu Švajčiarsko-Slovenskej spolupráce.

Podrobné informácie o forme, programe a podmienkach štúdia spolu s prihlasovacím formulárom nájdete na internetovej stránke www.sokratovinstitut.sk.

Chcete zmenu? Urobte k nej krok a buďte ňou sami! Tešíme sa na vás.