Príď na Training day!

Drahí študenti.

 

Už z Vás opadlo prvotné nadšenie zo začatého semestra? Zistili ste, že toho nemáte až tak veľa ako ste si mysleli? Tak prečo nerozšíriť svoje zručnosti a neobohatiť svoj životopis vedomosťami, ktoré nemôže ponúknuť každý študent.

 

Študentské organizácie BEST Bratislava a IAESTE Slovakia pre Vás pripravili už druhý ročník podujatia Training day.

 

Čo to ten Training day vlastne je?

 

Training day je unikátna akcia organizovaná už po druhýkrát na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave a je inšpirovaná identickými akciami konanými na technických univerzitách v Brne, Viedni a Budapešti. Aj tento rok sme sa rozhodli dať Vám, študentom STU v Bratislave možnosť získať užitočné vedomosti.

Termín konania je naplánovaný na 15. November 2013 na Strojníckej fakulte STU. Akcie sa zúčastní celkovo 100 študentov bakalárskeho a inžinierskeho štúdia STU, ktorí budú rozdelení do 6 skupín podľa témy školenia, prípadne workshopu.

Témy budú nasledovné: prezentačné schopnosti, projektový manažment, tímová práca, riešenie konfliktov, komunikácia, časový manažment a odborný workshop. Každá z nich bude trvať 4 - 5 hodín a budú prebiehať v slovenskom (českom), prípadne anglickom jazyku. Školenia budú viesť skúsení tréneri z BESTu, spoločnosti Maxman Consultants ktorí majú odškolených niekoľko desiatok hodín.

Každé jedno školenie bude prebiehať interaktívnou formou, takže tam nebudete len pasívne počúvať, ale sa aj aktívne zapájať a ihneď aplikovať získané vedomosti.

 

Koľko táto akcia stojí?

Pre všetkých študentov STU, ktorí sa prihlásia je táto akcia zadarmo! Áno, čítaš dobre. Ponúkame Ti zadarmo možnosť získať vedomosti z Tebou vybranej témy, za ktorej absolvovanie získaš certifikát.

 

Hovoríš si, že to znie dobre?

V tom prípade nezabudni checkovať našu stránku: www.trainingday.sk kde sa dozvieš všetky najnovšie informácie.


Tešíme sa na Teba 15.11.2013 na Strojníckej fakulte STU!


Informácie a fotky z minulého Training day nájdete tu:
https://www.facebook.com/pages/Training-day/487302897967805?id=487302897...