24 a nekončí?

Ahojte STUčkári !

Semester sa blíži ku koncu a po Vianociach začne to pravé, profesormi  milované a študentmi  nenávidené skúškové. Ale ešte predtým ako začne boj o prežitie si treba tú školu poriadne užiť, no nie? A práve to v našej organizácii BEST Bratislava robíme!

Nezaháľame, čoho výsledkom bol úspešný a v poradí už ôsmy Training Day organizovaný v spolupráci s IAESTE, na ktorom ste si rozvíjali schopnosti ako riešenie konfliktov, vyjednávanie, ale tiež prípava na pohovor a rady ako sa prezentovať. Nechýbal ani tréning v angličtine, tentokrát na tému leadership. Zúčastnilo sa ho skvelých 90 študentov, ktorým ďakujeme za to, že nám ho pomohli spraviť lepším ! ;)

Interné podujatia v rámci medzinárodného BESTu sú tiež v plnom prúde. Našu lokálnu skupinu na stretnutí vo Varšave zastupoval náš prezident Braňo Stojkov. Máme za sebou aj  nezabudnuteľný motivačný víkend v Maďarsku v spolupráci s BESŤákmi z Budapešti a tiež oslavu 24. narodenín bratislavského BESTu.

S príchodom skúškového naša činnosť nekončí a už sa pripravujeme na legendárnu oslavu Nového roka v tatrách nesúcu názov Tatra Jam  a pre študentov pripravujeme aj lokálne kolo medzinárodnej  inžinierskej súťaže  EBEC.  

A takmer by som zabudla, naše jedinečné kurzy! Len nedávno bolo uzavreté prihlasovanie na jarné kurzy. Že ste zmeškali možnosť prihlásiť sa ? Bojíte sa následkov v škole, keď na týždeň vycestujete do zahraničia ? Alebo chcete zažiť okrem jarného aj letný ? Nevadí, príležitosť tu ešte bude a čoskoro bude dostupné prihlasovanie aj na letné kurzy, stačí nás sledovať  ;)    

Radi by ste sa stali  našimi členmi, zaujíma vás čomu sa venujeme a chcete mať vždy aktuálne informácie o tom čo organizujeme? Sledujte nás na facebookovej stránke BEST Bratislava, napíšte nám správu, prípadne nás nájdete aj  na fakulte FEI bloku E každý utorok o 19:00 J

Veronika Fukasová