Hľadáš prácu alebo zisťuješ čo ponúka trh? Prihlás sa na Robota Fair!

Virtuálne podujatie, na ktorom študenti dostanú príležitosť stretnúť sa so zástupcami vybraných spoločností a získať tak cenné informácie o ponúkaných pracovných miestach.

Pracovný trh

Zisti čo sa v poslednom čase na pracovnom trhu zmenilo a akým smerom sa rozvíja

Firmy

Prediskutuj svoje možnosti s luďmi zo známych firiem

Pracovné ponuky

Zisti aké pracovné ponuky sú v tvojom odbore dostupné

V čom je náš veľtrh jedinečný?

Ako študent máš príležitosť stretnúť sa so zástupcami vybraných spoločností zvolením ktorékoľvek časové okna firmy tvojho výberu a plne diskutovať.

Upevni svoje ciele s novými informáciami čomu sa venovať a v čom sa zlepšovať. Zisti akým smerom sa vyvíja trh a aké pozície budú potrebné aj v budúcnosti

Počas tvojho časového okna môžeš zistiť aj informácie ohľadom otvorených pracovných ponukách, tvojich možnostiach alebo sa rovno na jednu z pozícii aj prihlásiť

Dynamická spoločnosť, člen nadnárodnej skupiny OBERMEYER. Hlavnou činnosťou spoločnosti je navrhovanie a projektovanie pozemných a dopravných stavieb. Ponúka služby vo všetkých fázach stavebného plánovania od vypracovania štúdie, cez zhotovenie všetkých projektových stupňov až po kolaudáciu. Okrem Bratislavskej kancelárie je možnosť pracovať aj v našej Popradskej pobočke.
POČET ZAMESTNANCOV 25-49

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– na základe zadania pripravuje technickú dokumentáciu,
– pripravuje výkresovú dokumentáciu,
– rieši samostatne čiastkové úlohy,
– zúčastňuje sa technických rokovaní,
– zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov.

– pracuje v teame projektantov pod vedením HIPa

Zamestnanecké výhody, benefity

Mladý kolektív, široké spektrum finančných a nefinančných benefitov. Možnosť spolupráce na zahraničných projektoch s kolegami z Nemecka.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent vysokej školy – je možnosť stálej stáže
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Ostatné znalosti

AutoCAD – pokročilý
Revit – základy

Vodičský preukaz

B (nie je nutnosť)

Počet rokov praxe

0

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí jedinečné stavby svojho druhu a ak ich chcete projektovať pomocou najnovších počítačových programov minimalizujúcich chybovosť projektov, pridaj sa k nám.

V portfóliu máme stredne veľké až veľké projekty, od nemocníc cez administratívne budovy a nákupné centrá, až po obytné stavby.

Požadujeme:

– ukončené / prebiehajúce vzdelanie stavebného zamerania
– skúsenosti v REVITe sú výhodou – pravidelné školenia zabezpečujeme my
– skúsenosti v oblasti pozemných stavieb
– schopnosť riešiť stavebné detaily
– technické myslenie
– praktický prístup
– kreatívny prístup k práci
– schopnosť samostatne riešiť problémy

Závod Carpathia

Aj napriek ťažkostiam, ktoré skľučuje celý svet aj náš región, sme dokázali v plnej sile čeliť COVID kríze a naša produkcia naberá na sile. Vyrábame kľúčový artikel, ktorým sú potraviny. Snažíme sa o zabezpečení produktov nielen pre lokálne trhy, ale v značnej miere uspokojujeme aj zahraničný dopyt. Značka Carpathia sa stala pre mnohých silnou a tradičnou asociáciou spojenia polievok, bujónov a dochucovadiel. Obyvateľom Hornej Nitry poskytujeme od 19. storočia okrem produkcie potravín, tiež stabilné zamestnanie a dôstojné pracovné podmienky. Rodina Heumanovcov, ktorá si v roku 1875 založila pálenicu ani netušila, že pod vplyvom času rodinný podnik začne produkovať chutné džemy, marmelády a začiatkom 60. rokov dvadsiateho storočia sa transformuje na dnešnú podobu závodu zameraného na produkciu dehydratovaných výrobkov. Závod Carpathia poskytuje šancu mladým ľuďom formou stáže na oddeleniach súvisiacich so zameraním ich štúdia na vysokej škole a ponúka im vzácne príležitosti a skúsenosti na štarte ich kariéry. Carpathia je zamestnávateľom pracovníkov každého veku, rasy, náboženstva a orientácie. Podporujeme myšlienku rôznorodosti a veríme v jedinečnosť každého, ktorá dopĺňa jednotný stabilný celok. Pýšime sa výrobou značiek Maggi a Carpathia, ktoré sú výsledkom našej práce a robí nám radosť fakt, že si bez produktov z našej dielne množstvo ľudí nevie predstaviť svoj bežný jedálniček. Sme symbolom tradície, času dovoleniek, či príjemných posedení s rodinou a priateľmi, pri ktorých si zákazníci vychutnávajú produkty našej značky. Za dôležité považujeme zostať verní tradíciám a naďalej tvrdo pracovať a vylepšovať našu značku v súlade so znižovaním ekologickej záťaže.

– návrh vhodných obalov a použitie materiálov pri výrobe trvanlivých potravín – dehydrovaných výrobkov

  • Fakulta chemickej a potravinárskej technológie – študijný program: Prírodné a syntetické polyméry, zameranie: plasty alebo papier

 – výroba dehydrovaných výrobkov

  • Fakulta chemickej a potravinárskej technológie – študijný program: Potraviny, hygiena kozmetika, zameranie: potraviny, hygiena, kozmetika

– Programovanie PLC a priemyselných robotov ABB/UR

  • Materiálovotechnická fakulta – študijný program: Automatizácia a informatizácia procesov v priemysle
  • Fakulta elektrotechniky a informatiky – študijný program: Aplikovaná mechatronika a elektromobilita alebo študijný program Robotika a kybernetika

Accenture je globálna spoločnosť poskytujúca odborné služby v oblasti digitálnych a cloudových riešení a bezpečnosti. Venujeme sa tvorbe stratégií a poradenstvu, interaktívnym, technologickým a prevádzkovým službám, v ktorých uplatňujeme naše bohaté skúsenosti a špecializáciu vo viac ako 40 odvetviach a to všetko s podporou najväčšej siete Advanced Technology a Intelligent Operations centier na svete. Na Slovensku pôsobíme od roku 1992 a zamestnávame približne 2000 ľudí v Bratislave a v Košiciach. Čo ponúkame Čerstvým absolventom ponúkame zaujímavú prácu pre renomované lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú riešenia svojich podnikateľských výziev. Nájdete u nás vynikajúcich kolegov a skvelé medziľudské vzťahy, širokú paletu tréningov a vzdelávacích programov a atraktívne ohodnotenie. Rovnako budete mať možnosť nadobudnúť vysoko cenené pracovné skúsenosti, či zručnosti.

Ak sa zaujímaš o najnovšie technológie, máš analytické myslenie a chceš robiť so svetovými ľuďmi na svetových projektoch, tak pre Teba máme program! 🔥

Robota Fair Ťa pozýva na online stretnutie s Accenture na Slovensku 3.12. o 13:00. Príď s nimi pokecať a zisti, čo všetko táto firma ponúka študentom a čerstvým absolventom.

Accenture je líder v oblasti digitálnych a cloudových riešení a bezpečnosti. Venujú sa nielen tvorbe stratégií a poradenstvu, ale aj interaktívnym, technologickým a prevádzkovým službám a Ty máš jedinečnú šancu dozvedieť sa ešte viac už budúci týždeň!

Teach for Slovakia je 2-ročný, full-time leadership program, ktorý vďaka ambasádorom (ľuďom, ktorí prešli týmto programom) dlhodobo prispieva k zmene systému školstva na Slovensku. Spraviť systémovú zmenu predstavuje náročný proces, za ktorým stoja zapálení ľudia na kľúčových pozíciách od kancelárie ombudsmanky, cez ministerstvá až po mienkotvorné média, biznis, vlastné projekty či NGO. Skôr ako sa na tieto kľúčové pozície dostanú, aby mohli zmeny adresovať, je potrebné preskúmať čo všetko na školách a v slovenskom školstve treba vylepšiť. Účastníkovi leadership programu preto na 2 roky sprostredkujeme prácu na plný úväzok v role učiteľa na ZŠ/SŠ. To všetko za pomoci mentorov, množstva školení a soft skills tréningov, ktoré ťa na túto rolu pripravia. " Čo ponúkame Čerstvým absolventom ponúkame zaujímavú prácu pre renomované lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú riešenia svojich podnikateľských výziev. Nájdete u nás vynikajúcich kolegov a skvelé medziľudské vzťahy, širokú paletu tréningov a vzdelávacích programov a atraktívne ohodnotenie. Rovnako budete mať možnosť nadobudnúť vysoko cenené pracovné skúsenosti, či zručnosti.

Hľadáme ľudí s ukončeným 2.stupňom VŠ vzdelania z rôznych oblastí (od IT po politické vedy), ktorí:
– sa ľahko nevzdávajú a snažia sa veci, dlhodobo zlepšovať aj napriek prekážkam
– sú aktívni a stanovujú si ambiciózne ciele,
– sú ochotní prevziať iniciatívu, aby presadili prospešné zmeny,
– majú chuť na sebe pracovať a rozvíjať svoj potenciál i potenciál žiakov,
– veria vízii Teach for Slovakia, aby raz ,všetky naše deti mali šancu v živote uspieť,
– ovládajú anglický jazyk na pokročilej úrovni.

Náplň práce:
– zapojenie sa do dvojročného, intenzívneho, full-time programu osobnostného rozvoja
– učenie na plný úväzok počas celého školského roka, vrátane realizácie aktivít nad rámec základného vyučovania, ktoré sú potrebné, aby žiaci rástli po akademickej a hodnotovej stránke
– práca s nástrojmi leadership programu ako sú rozvojový plán, žiacka vízia, učebné plány a hodnotenie dopadu na študentov
– spoznanie kritickej oblasti na Slovensku – vzdelávania
– realizácia zadaní a projektov podporujúcich dosiahnutie zmeny v školstve
– absolvovanie letných stáží v biznise, neziskovom sektore alebo verejnej sfére, ktoré podporia realizovanie tvojej vlastnej vízie po absolvovaní programu
– budovanie potrebného networku s lídrami verejnej sféry a biznisu

Benefity:
– absolvovanie 350+ hodín školení, tréningov a workshopov vedených odborníkmi a externými lektormi z biznisu a vzdelávania
– 60+ hodín osobného mentoringu (v závislosti od individuálnych potrieb rozsahu podpory)
– zmysluplná prácu s okamžitým dopadom
– 100%-ná zamestnanosť našich absolventov po ukončení programu
– spoznanie slovenského školstva
– možnosť učiť po dobu 2 rokov aj bez pedagogického vzdelania
– možnosť absolvovať letné stáže v biznise, neziskovom sektore alebo verejnej sfére
– networking s lídrami z biznisu, verejnej a neziskovej sféry
– kariérna podpora a komunita pre absolventov (ambasádorov) programu

Partneri predchádzajúcich ročníkov

Kontakt

Pre viac informácií nás neváhaj kontaktovať na mazur.mario4@gmail.com alebo telefonicky +421 910 612 100