COMING SOON 2021

Pracovný trh

Zisti čo sa v poslednom čase na pracovnom trhu zmenilo a akým smerom sa rozvíja

Firmy

Prediskutuj svoje možnosti s luďmi zo známych firiem

Pracovné ponuky

Zisti aké pracovné ponuky sú v tvojom odbore dostupné

Hľadáš prácu alebo zisťuješ čo ponúka trh? Prihlás sa na Robota Fair!

Virtuálne podujatie, na ktorom študenti dostanú príležitosť stretnúť sa so zástupcami vybraných spoločností a získať tak cenné informácie o ponúkaných pracovných miestach.

V čom je náš veľtrh jedinečný?

Ako študent máš príležitosť stretnúť sa so zástupcami vybraných spoločností zvolením ktorékoľvek časové okna firmy tvojho výberu a plne diskutovať.

Upevni svoje ciele s novými informáciami čomu sa venovať a v čom sa zlepšovať. Zisti akým smerom sa vyvíja trh a aké pozície budú potrebné aj v budúcnosti

Počas tvojho časového okna môžeš zistiť aj informácie ohľadom otvorených pracovných ponukách, tvojich možnostiach alebo sa rovno na jednu z pozícii aj prihlásiť

Partneri 2020

Firmy 2020

Accenture je globálna spoločnosť poskytujúca odborné služby v oblasti digitálnych a cloudových riešení a bezpečnosti. Venujeme sa tvorbe stratégií a poradenstvu, interaktívnym, technologickým a prevádzkovým službám, v ktorých uplatňujeme naše bohaté skúsenosti a špecializáciu vo viac ako 40 odvetviach a to všetko s podporou najväčšej siete Advanced Technology a Intelligent Operations centier na svete. Na Slovensku pôsobíme od roku 1992 a zamestnávame približne 2000 ľudí v Bratislave a v Košiciach. Viac informácií na accenture.sk.

Junior Software Developer

Si technologický nadšenec a chceš sa zameriavať na vývoj aplikácií, správu systémov a údržbu softvéru, ktoré poskytujú praktické programovanie a implementáciu technológií pre podnikanie?

Máš skúsenosť s aspoň jedným z uvedených programovacích jazykov: Java; Javascript; .NET;  C#, atď., alebo máš vedomosti o databázových konceptoch a poznáš SQL?

Hľadáme práve teba! U nás budeš mať príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami a podieľať sa na zaujímavých medzinárodných projektoch pre klientov z rôznych oblastí na trhu (softwarové platformy, finančné služby, Telco, …).

Určené pre študentov 3. a vyššieho ročníka.

ME-Inspection SK je stredne veľká firma s viac ako 40 zamestnancami založená v roku 2007. Spoločnosť sa špecializuje na vývoj, výrobu a realizáciu meracích systémov, inšpekčných systémov a výrobu strojov prevažne pre gumárenský a automobilový priemysel. ME-Inspection SK pôsobí vo viac ako 30 výrobných závodoch v 22 krajinách na 4 kontinentoch. Od roku 2012 je ME-Inspection SK každoročne oceňovaná zákazníkmi najvyšším hodnotením dodávateľa, ratingom “A”. Hodnotenie zákazníkov je komplexným ukazovateľom kvality výrobkov, včasnosti dodávok, rýchlosti inštalácie, kvality a rýchlosti servisného zásahu, dôveryhodnosti a nasledovania potrieb zákazníkov – neustáleho zlepšovania a vývoja nových produktov. ME-Inspection SK kladie dôraz na: dlhodobú a stabilnú spoluprácu so zákazníkmi, dlhodobú, čestnú a férovú spoluprácu s výrazným sociálnym podtónom so zamestnancami dlhodobo buduje korektné vzťahy s dodávateľmi. Hlavní zákazníci: Continental, Goodyear, Pirelli, Michelin, Cooper Tire, BMW

Už od roku 1920 sme priekopníkom v rámci ľudskej mobility. Ako popredný medzinárodný partner a dodávateľ v automobilovom priemysle a ako technologický priekopník mobility v budúcnosti, funguje MAHLE Group vo viac ako 170-tich lokáciách na svete. S našimi znalosťami a inovatívnou silou v oblastiach motorových systémov a komponentov, filtrov, elektrického / elektronického a klimatizačného zariadenia, ponúkame našim zákazníkom široké portfólio produktov. Medzi oblasti, na ktoré sa zameriavame sa radia technológie pohonných jednotiek, klimatizácií a všetko s nimi spojené pre pohonné jednotky v interných spaľovacích motoroch ako aj na účely elektromobility. Každý druhý automobil vyrobený vo svete jazdí s komponentmi MAHLE.